Lekko prowokacyjny tytuł, ale temat ciężki. Treść taka, by właśnie prowokacyjnie być nie musiało. 1 listopad za kilka dni i choć w tym momencie jeszcze większość skupia się teraz na przygotowaniu kostiumów na Halloween – my pragniemy zwrócić uwagę na naszą polską wersję celebrowania tych dni. To szczególny czas, gdy z większym zapałem i gorliwością wybieramy się na cmentarze, by przede wszystkim wspomnieć dobre imię zmarłych bliskich... Czyżby?

ubrania basic

Witam Was. W tym artykule, chcę obalić pewne mity i udowodnić Wam, że nie wszystkie mądrości o ciuchach BASIC są prawdziwe. Nie wiem kto jest prekursorem tej teorii ale opowiem Wam przykład z życia. Jedna z moich klientek - śliczna młoda dziewczyna, blondynka, ciepła tonacja skóry… Naczytała się w internecie o tym jak powinny wyglądać ciuchy typu basic… Oglądamy szafę przymierzamy… katastrofa…

typy urody

Mój blog nie ma służyć powielaniu schematów i tego o czym jest napisane już wszędzie. Ma jednak służyć doświadczeniu jakim chce się podzielić z Wami moją pracą i obserwacją. Ponieważ artykułów jak znaleźć odpowiedni typ urody jest dużo, pozwolę sobie na pewne tutaj dygresje związane raczej z pewnymi wyjątkami. Oczywiście te wszystkie opisy i metody rozpoznawania typu urody są jak najbardziej trafne i dobre.

10 powodów dla których pokochasz sukienki

Dzisiaj będzie krótko, zwięźle i na temat ;) Obserwuję, że sukienki na naszych ulicach pojawiają się coraz częściej. Niezmiernie mnie to cieszy ponieważ sukienka jest uciechą dla stylisty. Daje najwięcej możliwości projektantowi i jeszcze więcej styliście, A już najwięcej na sukience korzysta jej właścicielka. Można ją przerabiać na milion sposobów jak się znudzi, na bluzkę, spódnicę, tunikę, nawet spódnicospodnie.