Rodzaje biustonoszy

Nasz biustonosz to można by rzec taki ekspozytor piersiowy. Ma nas zdobić w każdym możliwym znaczeniu. Dziś bielizna, wzory, kolory i kroje są naprawdę ogromne, dlatego możemy przebierać w biustonoszach w zależności od potrzeb i okazji. Patrząc na naszą budowę ciała i garderobę warto pomierzyć rożne rodzaje biustonoszy, aby z gamy rozmaitych fasonów wybrać te, które będą nam służyć w różnych sytuacjach. Na pewno warto się zaopatrzyć w biustonosze wygodne na co dzień oraz głębiej wycięte odpowiednie do dekoltów. Przy wyborze biustonosza warto wziąć pod uwagę także wygląd i kondycję naszych piersi. Dla szczęśliwych posiadaczek jędrnego biustu super sprawdzą się biustonosze typu balkonetki, czy plunge, które z kolei dla wiotkiego biustu zrobią krecią robotę.

Strefa komfortu jest passe

Wszyscy znamy sławetne pojęcie strefa komfortu (Słowo to aktualnie należy już do pojęć PASSE nie tylko jako nazwa, ale wygodnictwo). W architekturze też jest pojęcie strefa komfortu. Innymi słowy miejsce odpoczynku, relaksu, coś co nas nie stresuje i powoduje, że możemy się odprężyć. W życiu komfort oznacza sytuację którą znamy, niekoniecznie musi nas odprężać, ale na pewno nie stresuje, gdyż już ją znamy. Podejmowanie nowych działań czyli coś czego nie znamy jest opuszczeniem strefy komfortu. Czyli schodzimy z kanapy, gasimy telewizor i musimy wyjść na zewnątrz…

Lekko prowokacyjny tytuł, ale temat ciężki. Treść taka, by właśnie prowokacyjnie być nie musiało. 1 listopad za kilka dni i choć w tym momencie jeszcze większość skupia się teraz na przygotowaniu kostiumów na Halloween – my pragniemy zwrócić uwagę na naszą polską wersję celebrowania tych dni. To szczególny czas, gdy z większym zapałem i gorliwością wybieramy się na cmentarze, by przede wszystkim wspomnieć dobre imię zmarłych bliskich... Czyżby?

jak dobrać welon do sukni

Jak co roku rozpoczyna się sezon ślubny. Lato jest najchętniej obleganym okresem, kiedy pary decydują się na ślub. Każdy liczy na wyborną zabawę i pogodę, a każda Panna Młoda chce wyglądać pięknie i wyjątkowo. Po za piękną suknią bardzo ważnym dodatkiem jest odpowiednie nakrycie głowy. Do wyboru mamy różne rodzaje welonów, kapelusze, toczki, fascynatory czy opaski. Niemałą ekstrawagancją są kompozycję układane na włosach. Ale co wybrać w tym gąszczu propozycji?

Postanowienia noworoczne

 Moje postanowienia na 2017 rok? Zrealizować cele z 2016 roku, które powinienem osiągnąć już w 2015, bo obiecałem to sobie w 2014, a planowałem w 2013.” Brzmi znajomo? Dla mnie również. Dla mnie, dla Ciebie, dla koleżanki z pracy czy dla sąsiadki z bloku obok. Tylko czasem trafi się w tym gronie kilka wyjątkowych osób, które choć tak jak Ty czy ja mają co roku postanowienia - są to nowe postanowienia, rozwijające i świeże – a nie te niespełnione sprzed roku czy o zgrozo kilku lat. W tym roku obie postanowimy inaczej – ja Tobie, a Ty mi. Choć nie czekamy na millennium czy nawet, jeśli nie czekamy na jakąś wyjątkową datę w swoim życiu to możemy sprawić, by faktycznie 2017 był inny, wyjątkowy, lepszy. Gotowa? Jeśli jeszcze nie – mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu taka właśnie będziesz!

Tagi:
jak dobrać biustonosz

Dziś będzie trochę więcej teorii. Zapewne każda z nas borykała się kiedyś z problemem źle dobranego stanika. Cóż w stylizacji sylwetki jest to absolutna podstawa, gdyż potrafi ją znacząco odmienić. Dobrze dobrany biustonosz odwróci nam uwagę od brzucha. Staniemy się optycznie szczuplejsze, zły wręcz odwrotnie. A więc zaczynamy od podstaw.

Wady są świetne! Kontrowersyjnie? Może trochę, ale to prawda, bo gdyby nie było wad, nie umiałabyś docenić zalet. Kiedy jest Ci wciąż dobrze, to nie docenisz tego. Gdy jest Ci źle zaczniesz doceniać i cieszyć się z tego co dobre. Wady i zalety są częścią nas. Sygnalizują to, nad czym powinniśmy się skupić, nad czym pracować, a z czego się cieszyć. Dla jednych to, co jest wadą, dla innych jest zaletą, a to daje już całkiem pokaźny temat do przemyśleń. Albowiem czy wada jest faktycznie wadą? Czy może Ty widzisz to jako wada, a dla innych jest to Twoja wspaniała cecha?