jak dobrać welon do sukni

Jak co roku rozpoczyna się sezon ślubny. Lato jest najchętniej obleganym okresem, kiedy pary decydują się na ślub. Każdy liczy na wyborną zabawę i pogodę, a każda Panna Młoda chce wyglądać pięknie i wyjątkowo. Po za piękną suknią bardzo ważnym dodatkiem jest odpowiednie nakrycie głowy. Do wyboru mamy różne rodzaje welonów, kapelusze, toczki, fascynatory czy opaski. Niemałą ekstrawagancją są kompozycję układane na włosach. Ale co wybrać w tym gąszczu propozycji?

nauka stylu

Zapewne często słyszeliście hasło, że jak ktoś umie malować to ma talent, a inni tego tak nie potrafią. Zadziwię Was ponieważ wszystkiego w życiu da się nauczyć. Talent, a w przypadku ubrań pewne wyczucie pomaga. Jednak jest cała masa wiedzy, która w praktyce pozwala każdemu i nauczyć się malować, i stroić. :)

Tagi: ,
jak dobrze zaprojektować szafę

Aloha ludziska. Dzisiaj garść, no może troszkę więcej niż garść porad dotyczących dobrego zaprojektowania lub też dla niektórych przeorganizowania swojej szafy. Temat nie należy do najprostszych, z kilku względów. Jako architekt wiem jak powinien wyglądać idealny projekt szafy, który jest funkcjonalny i pięknie się prezentuje. Sprawia wrażenie że wszystko jest poukładane ma swoje miejsce itd…

Rodzaje biustonoszy

Nasz biustonosz to można by rzec taki ekspozytor piersiowy. Ma nas zdobić w każdym możliwym znaczeniu. Dziś bielizna, wzory, kolory i kroje są naprawdę ogromne, dlatego możemy przebierać w biustonoszach w zależności od potrzeb i okazji. Patrząc na naszą budowę ciała i garderobę warto pomierzyć rożne rodzaje biustonoszy, aby z gamy rozmaitych fasonów wybrać te, które będą nam służyć w różnych sytuacjach. Na pewno warto się zaopatrzyć w biustonosze wygodne na co dzień oraz głębiej wycięte odpowiednie do dekoltów. Przy wyborze biustonosza warto wziąć pod uwagę także wygląd i kondycję naszych piersi. Dla szczęśliwych posiadaczek jędrnego biustu super sprawdzą się biustonosze typu balkonetki, czy plunge, które z kolei dla wiotkiego biustu zrobią krecią robotę.

szafa na detoksie

Znasz to… otwierasz drzwi a tam ściana… ściana ubrań, brak powietrza wszystko ściśnięte, a Ty dalej kupujesz i dopychasz i dopychasz i bum. Każde otwarcie drzwi kończy się wielkim bałaganem i wieczną stertą ubrań wszędzie… bo w szafie już się nie mieszczą. Szafa nie jest z gumy! Nie rozciągnie się, a upchane na silę rzeczy będą wiecznie wymięte i w końcu szybko będą się niszczyć. Jeśli czujesz więź z powyższym tekstem to oznacza, że czas na detoks Twojej szafy!

kupuj z głową

Witajcie. Na zakupach nie tylko można stracić głowę, ale a raczej przede wszystkim kontrole nad wydatkami kiedy wpadnie się w szał zakupów. Zwykle jest tak, dopóki nie wydasz na pierwszy ciuch już jakiejkolwiek sumy, spacerujesz zapobiegawczo, oglądasz analizujesz, nie możesz się przemóc, bo kupiłabyś, ale szkoda Ci pieniędzy i tak analizujesz i analizujesz. Aż w końcu kończy się dwojako. Nie kupujesz i potem wracasz, a ciucha już nie ma i nie możesz odżałować…Lub w druga stronę...

jak dobrać biustonosz

Dziś będzie trochę więcej teorii. Zapewne każda z nas borykała się kiedyś z problemem źle dobranego stanika. Cóż w stylizacji sylwetki jest to absolutna podstawa, gdyż potrafi ją znacząco odmienić. Dobrze dobrany biustonosz odwróci nam uwagę od brzucha. Staniemy się optycznie szczuplejsze, zły wręcz odwrotnie. A więc zaczynamy od podstaw.

jak układać rzeczy w szafie

Witajcie. W poprzednim artykule opisałam Wam jak dobrze zaprojektować szafę, a teraz przyszedł czas jak w tej szafie z głową poukładać rzeczy. To startujemy! 
Wbrew pozorom sensowne układanie rzeczy w szafie w sposób, który pozwoli nam szybko znaleźć ubrania, i co ważniejsze później utrzymać porządek nie jest takie proste. Jeśli mamy dużo rzeczy dokopując się w otchłań szafy część ląduje na łóżku, na podłodze i potem znów jest wpychana do szafy, z mniejszą ilością nie ma takiego problemu…